Kezdőlap > Kategorizálatlan > .NET/Biztalk állásajánlat Budapesten

.NET/Biztalk állásajánlat Budapesten

2009. szeptember 9. szerda Hozzászólás Go to comments

Magyarország vezető, országos, jól szervezett logisztikai és retail tevékenységet végző részvénytársasága keres munkatársat Budapesten.

Feladatok:

  • Fejlesztési ütemezés és erőforrásigény meghatározása image
  • Megoldások tervezése
  • .NET és BizTalk területen alkalmazások implementálása
  • Hibakeresés- és javítás
  • Performancia vizsgálat és javítás
  • BizTalk támogatás
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú továbbképzés
  • Microsoft BizTalk és .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • MS SQL adatbázis kezelői ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Felelősségtudat
  • Precizitás

Előnyök:

  • Adattárházzal kapcsolatos tapasztalat image

Amit kínálunk:

  • Piacképes bruttó bér
  • Cafeteria
  • Fejlődési lehetőség
  • Megbecsülés

Jelentkezni itt lehet.

Reklámok
Kategóriák:Kategorizálatlan
  1. Még nincs hozzászólás.
  1. No trackbacks yet.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s