Kezdőlap > Kategorizálatlan > Állás lehetőség Miskolcon (.NET / Java)

Állás lehetőség Miskolcon (.NET / Java)

2009. augusztus 23. vasárnap Hozzászólás Go to comments

Miskolci irodába keres az Ongroman fejlesztőket és tesztelőket. Akár részmunkaidőben is! Diákoknak ideális lehet. Egyetem mellet bevállalható.

J2EE vagy .NET fejlesztőketimage

Elvárások
– Minimum 1-2 éves Java/J2EE vagy Microsoft C# / ASP.NET fejlesztői
tapasztalat
– Az SQL nyelv és legalább egy relációs adatbázis-kezelő ismerete
– Jó problémamegoldó képesség
– Rugalmasság, terhelhetőség
– Csapatjátékos hozzáállás
– Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előnyt jelent
– Alkalmazások tervezésében, elemzésében és UML alapú modellezésben szerzett
tapasztalat
– BEA WebLogic, IBM WebSphere vagy JBoss alkalmazásszerver ismeret
– Eclipse fejlesztő környezetben szerzett gyakorlat
– Oracle vagy MSSQL ismeret
– SVN vagy CVS verziókezelő ismeret
– Angol nyelvtudás

Tesztelőket

Elvárások
– Felsőfokú informatikai végzettség
– Technikai dokumentációk értelmezése
– Tesztterv és tesztesetek készítése és futtatása, jelentések készítése
– Automatizált tesztelés, szkriptek írása és futtatása
– Összetett folyamatok átlátása, kreativitásimage
– Részvétel a support munkában
– Jó kommunikációs készség
– Önálló munkavégzés

– BEA WebLogic, IBM WebSphere, SUN JSAS ismeret
– Oracle, MSSQL, DB2 ismeret
– Tesztelő eszközök ismerete (HP Mercury, IBM Rational stb.)
– JUnit tapasztalat

Amit nyújtunk
– Átlagon felüli, teljesítményarányos juttatások
– Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
– Nagyvállalati ügyfelek
– Fiatal csapat, igényes munkakörülmények

Jelentkezés, további információ
Vouszka Nóra
E-mail: nora.vouszka@ongroman.hu
Telefon: +36 20 288 2182

Kategóriák:Kategorizálatlan
  1. Még nincs hozzászólás.
  1. No trackbacks yet.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s